Informacje o osiedlu Marki

Osiedle zlokalizowane jest  blisko centrum Marek przy ul. Wyszyńskiego, w terenach istniejącej zabudowy. Osiedle stanowi doskonałe uzupełnienie zabudowy istniejącej, w obszarze szybko rozwijającym się urbanistycznie. Bliskie położenie trasy białostockiej z autobusami MZK Warszawa, PKS i prywatnymi liniami, dojazd rzędu 7 km. do centrum Pragi warszawskiej (15 min. jazdy samochodem) czynią lokalizację atrakcyjną alternatywą zatłoczonego miasta. Realizacji obwodnicy Marek i zmiana statusu Aleji Marsz. J. Piłsudskiego na drogę powiatową usprawni układ komunikacyjny Marek, zmniejszając obciążenie biegnącej przez centrum miasta trasy białostockiej.

Planowany zespołu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej OSIEDLE MARKI w Markach przy ul. Wyszyńskiego na działkach nr 31/18 i 31/19 składać się będzie z dwóch ogrodzonych budynków (A i B) zlokalizowanych prostopadle do siebie, w których znajdować się będzie 10 dwupoziomowych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej o powierzchni od 105 do 115,8 m2 , każde z podziemnym garażem, tarasem i część z własnym ogrodem, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1,3 tys. m2.

Wszystkie mieszkania wyposażone będą w pełna infrastrukturę techniczną, centralnie ogrzewane, z możliwością indywidualnej aranżacji mieszkań z udziałem głównego architekta projektu oraz wykończenia lokalu z wybranych materiałów, bądź w stanie deweloperskim. Okoliczne drzewa, tarasy i zielone balkony stworzą zaciszną i sielską atmosferę nieopodal tętniącej życiem aglomeracji.

W pobliżu tereny sportowe, hala tenisowa, rezerwat ptaków, park miejski, jezioro Kruczek, a także Urząd Miasta, Centrum Handlowe "M1 " i IKEA.

Wieloletnie doświadczenie i zrealizowane projekty
gwarancją rzetelności i profesjonalizmu
61343
start :: o nas :: osiedle :: kontakt :: Polityka prywatności